KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 5351174
nr 535 1174
Pasteller
1-par, 1800-tal, fröknarna Heideman, 30x25
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 augusti 2008
kl 16:08:24
400 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr